Avarians w Kornecie!

Avarians w Kornecie!

W sobotni, czerwcowy wieczór, we wspaniałym Klubie Kornet dzielimy się dźwiękami i rockową energią! Dla każdego starczy z nawiązką, a jak zostanie – wykorzystamy do nagrywania płyty, które niedawno rozpoczęliśmy…
Bądźcie tam z nami! :)

PS. LOOK! Żarówkowy plakat wykonała dla nas GURD ! ♥

O nas:
The Awarians to silna i doświadczona reprezentacja lokalnej sceny muzycznej. Grupa Krakusów działa pod przewodnictwem charyzmatycznego Amerykanina Christophera B. Gray, który z łatwością przechodzi od melorecytacji przez śpiew do rapu. Sięgają po najróżniejsze gatunki od alternatywnego rocka po punk, pop, funk i psychodeliczne improwizacje. Nie stronią od zamierzonego kiczu i trudnych tematów. Wizytówką zespołu są oryginalne i energetyczne występy, którym towarzyszy niepowtarzalna atmosfera.
Swoje muzyczne pomysły zebrali w całość i w 2012 roku wypuścili debiutancki album pt. „The Awarians. Kup Sobie!”. Przez ostatnie lata zespół rozwinął skrzydła. Ich muzyka poszerzyła się o nowe inspiracje, gatunki muzyczne, jak i nowych członków zespołu. Można to usłyszeć na koncertach, a niedługo na nowej płycie!

Skład:
Christopher B. Gray – wokal,
Sara Mikuła-Spendel – wokal towarzyszący,
Kasia Bobik – wokal towarzyszący, perkusjonalia
Przemek Szczerbiński – gitary,
Mikołaj Spendel – gitara basowa,
Mateusz Opyrchał – perkusja,
Alex Baczkowski – saksofon tenorowy i barytonowy.

ZAPRASZAMY!
THE POWER IS BACK!