Dni otwarte. Event Promotion SM – AMB, Open Day

Dni otwarte. Event Promotion SM – AMB, Open Day

Pragniemy Cię poinformować, że w ramach promocji SM – Academy of Music Business są zaplanowane szereg wydarzeń, między innymi są DNI OTWARTE – OPEN DAYS.
Your Music Career Starts HERE!
Zapraszamy na spotkanie z pierwszą polską placówką SM – Academy of Music Business!
Już 10 marca 2019 r., w Klubie Kornet w Krakowie!

Oferta kursów muzycznych SM – Academy of Music Business, która chcemy Państwu zaprezentować, jest skierowana zarówno dla młodych osób, które pragną nauczyć się gry na instrumencie, jak i dla zaawansowanych muzyków, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę o przemyśle muzycznym i rozwijać swoją karierę. Oferujemy:
Kursy | Warsztaty muzyczne | Szkolenia
Warsztaty rozwojowe | Zjazdy
Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i w grupie.
Modern band to nowy program kształcenia, który koncentruje się na najpopularniejszych gatunkach muzycznych na świecie: Pop, Jazz, Blues, Rock, R&B, Rap/Hip-Hop, Soul, Electronic Music.

Dzięki naszym nowoczesnym metodom nauczania muzycy mogą rozwijać swoje umiejętności i liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie współpracy w zespole muzycznym.

Nasze warsztaty rozwojowe pomogą Ci odnaleźć się we współczesnym przemyśle muzycznym, a także planować i rozwijać swoją karierę muzyczną.

Podzielimy się z Tobą wieloletnim doświadczeniem i nauczymy, jak wykorzystywać cenną wiedzę w praktyce – na scenie!

Życie to koncert…. Zaśpiewamy dla Ciebie, odpowiemy na pytania, przedstawimy naszą filozofię Modern Band oraz Music Industry.
Poczujesz klimat!
Wiek nie ma znaczenia. Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe.

SPOTKANIE Z SM – Academy of Music Business w Krakowie
Termin 10.03.2019 r. (niedziela)
Start: 16.00