II Dog Meeting

II Dog Meeting

II Dog meeting w klubie KORNET

Chciałam Was serdecznie zaprosić na II psie spotkanie, które odbędzie się:
23.04.2017 o godz. 16:00-18:00 w Klubie Kornet, znajdującym się przy Al. Krasińskiego 19

Właściciele swoich czworonożnych przyjaciół poraz kolejny będą mieć świetną okazję, aby spędzić miłe niedzielne popołudnie w pubie, równocześnie nie mając wyrzutów sumienia, że zostawili swoje psiaki same w domu 😉 Ponadto spotkanie ma służyć wymianie doświadczeń pomiędzy właścicielami psów. Na miejscu będą dogoterapeuci oraz osoby, które od lat pracują z psami i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami :)
Jeśli chodzi o psiaki, to myślę, że jest to świetna okazja do socjalizacji naszych pupili z nowym otoczeniem, z nowymi ludźmi, psami, z nową sytuacją, a przy okazji niezła rozrywka.

W ofercie oprócz bogato wyposażonego baru dla „człowieków” znajdzie się także woda (zwykła i kokosowa) oraz domowego wypieku, naturalne, zdrowe, ciasteczka dla psów :)

Przewidziane są też konkursy z nagrodami :)

Uwaga!
Ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa zapraszamy tylko NIEagresywne psiaki. (Właściciele w pełni odpowiadają za swoje czworonogi podczas spotkania)

Ze względu na ograniczoną powierzchnię klubu i komfort zwierząt chętne osoby, które chcą przyjść wraz z psem proszę o zapisy w wiadomości prywatnej na facebooku :)

Pamiętajcie także, aby psiaki były dobrze wybiegane przed spotkaniem 😉