Khra Daliva live

Khra Daliva live

Khra Daliva proponuje nowy, alternatywny projekt, w którym nie ogranicza się do przyjętych powszechnie norm gatunkowych.

Zetkniemy się z indie rockiem, harmonią muzyki popularnej i wyjdziemy poza ich ramy. Określam to mianem muzyki alternatywnej. Zrealizuję swój wieloletni plan połączenia muzyki akustycznej z elektroniką. podpowiada.

Historia staje się intrygująca, kiedy wspomnimy o sposobie realizacji debiutanckiej EPki, bowiem cały album nagrywany jest rejestratorem telefonu komórkowego.

Pojawiły się trzy single i jeden album stworzony w ten sposób.
” Moja EPka będzie drugim takim projektem na świecie.” ~ Khra

Od 14. roku życia jest muzykiem ulicznym, prezentującym się na starówkach dużych miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wrocław, Warszawa czy promenada Mielna.

Rok temu nagranie Khra było o krok od zakwalifikowania się do półfinału konkursu wokalnego Voice 2016, utwór również został nagrany telefonem komórkowym, z wykorzystaniem akustyki… klatki schodowej.

Przy użyciu niekonwencjonalnych metod wchodzi na Polski rynek muzyczny i teraz decyduje się na solowy projekt z uruchomieniem linii wokalu, którą można usłyszeć na żywo, w Klubie Kornet 22 września.

WSTĘP: FREE

Management
Donata Boczkowska
506577297