Krakowski Koncert Charytatywny dla Marysi- 22 listopada 2018

Krakowski Koncert Charytatywny dla Marysi- 22 listopada 2018

Kraków gra dla Marysi!!

Nasi krakowscy Przyjaciele zapraszają na koncert zespołów Cherry cat in Italy oraz The Shuffle Band w czwartek 22 listopada.

Wiśniowy kot to nietuzinkowe dźwięki gitary, ukulele, concertiny, cajonu i elektroniki. W połączeniu z energetycznymi klasykami w wykonaniu The Shuffle Band zapowiada się fantastyczny, muzyczny wieczór :)

Poczęstunek zapewnia Klub Kornet.

W trakcie koncertu będziemy zbierać środki na na całkowite wyleczenie nowotworu, rehabilitację i namiastkę normalnego życia Marysi przy mamie, tacie i siostrze Alince.

Marysia ma 2 lata i 9 miesięcy. Na wiosnę tego roku zdiagnozowano u niej raka mózgu.
Medulloblastoma to inaczej rdzeniak zarodkowy. Lokalizuje się najczęściej w robaku i powoduje zaburzenia chodzenia i problemy ruchowe. Typ anaplastyczny jest najgorzej rokującym typem tego nowotworu i ten właśnie typ ma Marysia. Leczenie tego nowotworu jest bardzo trudne, ponieważ reakcje pacjentów są bardzo zróżnicowane. Mogą pojawić się przerzuty i zaburzenia wzrostu.
Walka trwa już 7 miesięcy. Obecnie Marysia przebywa w szpitalu Bambino Gesu w Rzymie. Każdy dzień jest dla niej bardzo ważny i decyduje o jej przyszłym życiu.

Więcej informacji o Marysi: http://kotekmarysi.pl/
Grupa wsparcia: https://www.facebook.com/groups/381650865678775/