Krusher – koncert w Kornecie!

Krusher – koncert w Kornecie!

Zespół Krusher debiutował w roku 2008 albumem Forward. W tym samym roku zostało zarejestrowane koncertowe DVD Live 2008. Koncert ten zgromadził pół tysięczną rzeszę Fanów muzyki rockowej. Utwory zespołu były emitowane w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych w Polsce i za granicą. Utwór Ogień, z krążka Promo 2011, wygrał Podkarpacką Listę Przebojów. Zespół zagrał ponad 200 koncertów w całej Polsce i za granicą (min. trasa koncertowa 2012 obejmująca Polskę, Czechy, Słowację i Ukrainę). Formacja ma na swoim koncie występy w prestiżowych klubach takich jak Rotunda (Kraków), Hard Rock Cafe (Warszawa), Progresja (Warszawa), Graffiti (Lublin), Alibi (Wrocław). Ponad to zespół Krusher co roku bierze udział w imprezach typu: Dni miast, często jako gwiazda wieczoru (Jasło, Jarosław, Brzesko, Komańcza). Zespół wielokrotnie wygrywał liczne nagrody na Festiwalach m.in. w Bochni, Skierniewicach, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Krośnie, Jaśle, Białymstoku, Rabce Zdrój, Stalowej Woli, Dobrodzieniu. Co roku gra również wiele koncertów na Zlotach Motocyklowych w całej Polsce (Radawa, Żywiec, Bałtów, Zdynia, Łańcut, Lublin, Biłgoraj, Sandomierz i wiele innych).
Muzyka Krusher to połączenie Hard Rocka i Rock’n’Rolla, co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach. Obecnie zespół promuje nowy album MetaLOA i przygotowuje sie do trasy koncertowej, która swym zasięgiem obejmie Polskę, Słowację, Czechy, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosje i Finlandię. W ramach promocji płyty MetaLO AKrusher wypuścił debiutancki teledysk do numeru o tej samej nazwie.
Wielokrotnie koncertował u boku gwiazd polskiej czołówki min. TSA, Hunter, KAT&Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Vader, Vesania, Zakopower, IRA, Raz Dwa Trzy, Renata Przemyk, Kazik Staszewski&Buldog, Lombard, Oddział Zamknięty, Mech, KSU,Cała Góra Barwinków, Proletaryat, Turbo, jak również gwiazd zagranicznych: BLAZE BAYLEY (ex-frontmen Iron Maiden), SABATON (Szwecja), Tim Ripper Owens (ex Judas Priest USA) TYR (viking metal w Wysp Owczych), Crimfall (Finlandia), Skyforger (Łotwa), Treleborg (Rosja)
Dużym osiągnięciem zespołu było stworzenie własnego festiwalu muzycznego pod nazwą KRUSHFEST. Festiwal ten odbywa się co roku we wrześniu w Jaśle. Podczas tej imprezy w roku 2009 zaprezentowało się 5 wyróżniających się zespołów z regionu. W 2010 podnieśliśmy poprzeczkę wyżej i zaprosiliśmy się na Festiwal TimaRippera Owensa (USA) jednego z najlepszych wokalistów świata oraz Crimes of Passions z w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu zyskaliśmy rozgłos poza granice naszego kraju jak również wyrobiliśmy sobie nowe kontakty. Idąc za ciosem w roku 2011 zaprezentowało się aż 10 zespołów tym dwie gwiazdy; Polski gotycki Closterkeller oraz Łotewski folkowy zespół SkyForger świętujący właśnie odbiór kilku prestiżowych nagród min. odpowiednika polskich Fryderyków na Łotwie. W 2012 gwiazdą Festu był zespół z Finlandii – Crimfall, z którym oprócz Festiwalu zespół Krusher zagrał koncerty w prestiżowych klubach w Krakowie i Warszawie. 2013 to goście zza wschodniej granicy: Rosjanie z Trelleborg oraz Białorusini z Gods Tower. Skład uzupełniły polskie formacje min. Pathology z Tomkiem Struszczykiem z Turbo. 2014 to mega gwiazda znana na całym świecie – Vader.