No Brothers – koncert!

No Brothers – koncert!

Zespół rockowy No Brothers powstał w 2014 roku w Nowym Sączu z inicjatywy gitarzysty Artura Kmiecika. Wokalistką została Bożena Górecka-Tokarczyk a skład uzupełnili: Paweł Stec – gitara basowa i Adam Leśniak – perkusja, którego potem zastąpił Marcin Kmak.

Od początku zespół pracuje nad swoim własnym materiałem na który składają się oryginalne kompozycje oraz niebanalne teksty. Nagrania studyjne i koncerty na żywo pokazują duży potencjał muzyków, dobry warsztat instrumentalny, zgranie i świadomość stylu jaki wykonują.

Członkowie zespołu to uzdolnieni i wykształceni muzycy oraz pedagodzy, którzy zdobyli ogromne doświadczenie współpracując z wieloma zespołami, także w międzynarodowych składach. Brali udział w kilkudziesięciu projektach muzycznych obejmujących style – pop, rock, blues, metal, jazz, funk, disco, reggae, folk, sephardic music, arabic music – koncertując w krajach takich jak: Polska, Niemcy, Węgry, Słowacja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Indie. Są także finalistami programu Must Be The Music w TV Polsat gdzie występowali z zespołami El Saffron (Artur Kmiecik) i Lachersi (Paweł Stec).

No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. Zespół wykonuje również utwory innych artystów rockowych.

W dorobku jedna przebojowa płyta z 12 utworami, 3 teledyski zrealizowane przez Regionalną Telewizję Gorlicką oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP. We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet.