Warsztaty menedżerskie dla muzyków

Warsztaty menedżerskie dla muzyków

Warsztaty menedżerskie dla muzyków
Zapraszamy na drugą edycję warsztatów Event Management, organizowanych przez Academy of Music Business!
Nasze szkolenia to okazja do zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych. Z nami dowiesz się, jak wygląda od podstaw organizacja wieczorów z muzyką klubową, koncertów i dużych festiwali. Zdobędziesz cenne kontakty i nawiążesz współpracę z utalentowanymi artystami. Oferujemy zajęcia w formie warsztatów rozwojowych, dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych muzyków. Podczas naszych zajęć dowiesz się, jak zaplanować i zrealizować z sukcesem od A do Z imprezę muzyczną!
Szkolenie jest dedykowane:
• Członkom zespołów muzycznych,
• Pracownikom agencji koncertowych,
• Aspirującym Event Managerom oraz Tour Managerom,
• Każdemu, kto chce zdobyć cenną wiedzę z zakresu Event Managementu!
Podczas warsztatów poznasz odpowiedź na następujące pytania:
• Jak zorganizować trasę koncertową dla debiutującego zespołu?
• Jak zaplanować i zrealizować dużą trasę koncertową?
• W których miejscach warto zagrać? Których unikać?
• Jak ułożyć logistykę trasy? Wynająć busa, czy jechać samochodem osobowym? Co z noclegami?
• Jak wypromować koncerty, by pojawili się na nich ludzie? Postawić na plakaty, czy na promocję online?
Chciałbyś zorganizować event, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jesteś początkującym managerem i chcesz się dalej rozwijać? Grasz w kapeli i marzy Ci się organizacja pierwszej w życiu trasy koncertowej? Ucz się od najlepszych! Nasze warsztaty rozwojowe Event Management są dla Ciebie!
Szkolenia poprowadzi Bartek Borowicz. To profesjonalista w branży muzycznej, który kilka lat pracował w polskich mediach (m.in. „Gazeta Wyborcza”, TVP, Eska Rock), a od 12 lat prowadzi Agencję Koncertową Borówka Music (z którą zorganizował ponad 3000 koncertów – w Polsce i nie tylko).
Zapraszamy serdecznie!

CO? Warsztaty rozwojowe EVENT MANAGEMENT
KIEDY? 16 listopada, w godzinach 15:00 – 18:00
15:00 – 18:00 – szkolenie
18:00 – 19:00 – poczęstunek dla uczestników + networking
GDZIE? Klub Kornet (Aleja Krasińskiego 19, Kraków)
KOSZT UDZIAŁU:
Bilety w przedsprzedaży (przed 30 paź) – 40,00 zł,
Bilety po 30 październiku oraz w dniu wydarzenia – 50,00 zł,

Bilety można nabyć u Organizatora przedpłatą lub w dniu wydarzenia w Klubie Kornet.
Zapisy są przez e-mail:info@studiamuzyczne.pl